Contact

deratizare bucuresti BUCURESTI, judetele Prahova, Ilfov, Arges: 

S.C. Ellas Division DDD S.R.L.
CUI: RO 27551281
Reg. Com.: J40/9939/18.10.2010
Telefon: 0768.333.222 sau 0726.677.272
E-mail:  bucuresti@specialistii.ro
Contact: Ing. Paduraru Aurel

deratizare arad, palatul culturii Arad, judetul Arad: 

S.C. Medinet Hygiene Consulting S.R.L.CUI: RO 18223129
Reg. Com.: J02/2194/2005
Telefon: 0729001770
E-mail:  arad@specialistii.ro

deratizare suceava neamt botosani iasi Iasi, judetul Iasi: 

S.C. DDD Nord S.R.L.Telefon: 0740.236.789
E-mail:  iasi@specialistii.ro
Contact: Curic Andrei

deratizare suceava neamt botosani iasi Brasov, judetul Brasov: 

S.C. Fitomag S.R.L.
CUI: RO 30712485
Reg. Com.: J8/1522/2012
Telefon: 072 98 72 510
E-mail:  brasov@specialistii.ro
Contact: Sorin Naparus

deratizare suceava neamt botosani iasi judetele Suceava, Neamt si Botosani: 

Ceralex Media S.R.L.CUI: 29092959
Reg. Comertului: J33/842/2011
E-mail:  suceava@specialistii.ro
Contact: Alexandru - 0746 790 714

deratizare constanta judetul Constanta: 

S.C. Acarom S.R.L.
CUI: RO 24543888
Reg. Com.: J33/1525/2008
Telefon: 0743 61 44 76 sau 072 64 75 906
E-mail:  constanta@specialistii.ro
Contact: Cocieru Alexandru

deratizare suceava neamt botosani iasi judetele Galati si Braila: 

S.C. Acarom S.R.L.
CUI: RO 24543888
Reg. Com.: J33/1525/2008
Telefon: 0743 61 44 76 sau 072 64 75 906
E-mail:  galati@specialistii.ro
Contact: Cocieru Alexandru

judetul Timis, timisoara Timisoara, judetul Timis: 

DeratDezin Vest S.R.L.CUI: 34394066
Reg. Com.: J35/904/2015
Telefon: 0757.527.639 sau 0256.363.710 - Cristina Pasztor
E-mail:  timisoara@specialistii.ro

deratizare constanta pentru judetul Valcea nu avem companie pe care sa o agreem: 

Daca sunteti proprietarul unei companii autorizate in prestarea serviciilor de deratizare, dezinsectie si dezinfectie si puteti presta servicii in judetul constanta va rugam sa ne dati un email de intentie pe adresaE-mail:  valcea@specialistii.ro

 

  • MIHAI
    #1 written by MIHAI  4 years ago

    BUNA ZIUA ! VREAU SA CUMPAR 3 SPRAYuri “SOLFAC AUTOMATIC FORTE” 150ML , SUNT DIN BUCURESTI SI VREAU SA I STIU PRETUL TOTAL ! MULTUMESC


  • − 6 = 2

    You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong>

  • Comment Feed for this Post
Go to Top